Меню сайту
Наше опитування
Яка професія краща
Всего ответов: 231
Друзі сайту
.
.
.
.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Адміністрація 

 

Директор ДНЗ "Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти"
Василь Михайлович Мельник
 
                                                   
ТВО заступника директора                                  ТВО заступника директора
з навчально-виробничої роботи                         з навчально-виховної роботи
викладач спецдисциплін                                     викладач української мови та літератури
Ірина Миколаївна Хоптяр                                    Галина Анатоліївна Шматлай
 
                                                  
Методист                                                           Старший майстер
Галина Іванівна Мельник                               Вадим Володимирович Новосядлов
 
                                                 
ВО головного бухгалтера                              
Валентина Василівна Личак                   
 
                                         
Комендант гуртожитку                                Вихователь гуртожитку
Світлана Григорівна Ковальчук                  Лариса Леонідівна Корнілова
 
 
Бібліотекар                
Тетяна Михайлівна Іваськевич
 
 
Викладачі 
                                               
Викладач спецдисциплін                              Викладач спецдисциплін
Віктор Анатолійович Голдобін                         Олександр Анатолійович Марценюк
 
                                                     
Викладач спецдисциплін                       Викладач спецдисциплін
Микола Миколайович Білик                                Світлана Іванівна Терлецька
 
 
 
                                                  
Викладач зарубіжної літератури                     Викладач фізики
Оксана Вікентіївна Луценко                             Любов Євгенівна Вандоляк
 
                                                  
Викладач укр. мови та літератури                 Викладач історії та правознавства
Алла Вікторівна Білик                                        Олег Семенович Сидорчук
 
                                                                               
Викладач іноземної мови                                  Викладач фізичної культури
Леся Миколаївна Терлецька                             Віталій Антонович Поліщук
 
                                                          
Викладач математики                                   Викладач економіки та технологій   
Дана Петрівна Нарольська                            Алла Василівна Поліщук             
 
                                          
Викладач біології                                           
Леся Миколаївна Рогачевська                                
 
 
                      
 
Майстри виробничого навчання
 
                                            
Валерій Вікторович Радецький                    Качуровська Алла Володимирівна
 
                                                                                
                                                                               
 
                                              
Олександр Іванович Дармопук                  Віталій Миколайович Герасимчук  
 
                                              
                     
                                         
                
 
                                             
Ганна Михайлівна Рисюк                             Леся Анатоліївна Мельник
 

 

                                                

Надія Володимирівна Марусій                   Микола Юрійович Бадон

 

Анатолій Анатолійович Івасина                Юрій Іванович Дуда

 

Юлія Олександрівна Беренда

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
.
.
.